5.ua

Блогер розповів про російських зенітників, які перебували в Україні під час збиття Boeing-777

Рік тому з російського Курська до території України вирушила колона 53 зенітно-ракетної бригади ППО Російської Федерації, у якій було кілька ЗРК "Бук М-1".

Про це в ефірі "5 каналу" заявив російський блогер Кирило Михайлов. З його слів, відповідно до зібраної в інтернеті інформації, колона доїхала до населеного пункту Мілерове, після чого частина цих "Буків" роз'їхалася по різним точкам кордону з Україною.

"У липні йшли дуже серйозні бої в районі Савур Могили, і українська авіація завдавала дуже багато проблем так званим "ополченцям". У результаті чого керівництво бойовиків, вочевидь, попросило підтримку. Ця підтримка була їм надана у вигляді ЗРК "Бук", можливо, з російським екіпажем", - повідомив він.  

Російський зенітно-ракетний комплекс, який перетнув український кордон, зі слів блогера, був відправлений в район Сніжного, де й відбувся вистріл. "Можливо цей Boeing просто сплутали з українським транспортним літаком", - припустив Михайлов.

За його інформацією, після збиття "Бук" проїхав по Луганську і покинув Україну. "18 липня "Бук", що проїжджав через Луганськ, судячи з відео, не мав однієї ракети", - додав він.

Крім того, російський блогер зазначив, що найближчим часом вийде ще один звіт, у якому проаналізовано склад російської колони: "Bellingcat збирається опублікувати склад цієї колони , і дані про командирів 53 зенітно-ракетної бригади. Вони всі ці дані передадуть голландським слідчим".

Попередній матеріал
Венеційська комісія попередньо схвалила зміни до Конституції в частині децентралізації
Наступний матеріал
У Перу знайшли масове поховання 1980-х років
Теги:
Loading...