5.ua

Згуладзе розповіла, як в Україні працюватиме нова патрульна служба

  Патрульна служба цілодобово патрулюватиме вулиці, працюватиме у метро і вирішуватиме проблеми на місцях.

  Про це під час брифінгу на тему "Початок набору в нову патрульну службу національної поліції", який транслював "5 канал", заявила заступник міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе.

  "Українська патрульна служба буде схожою і на патрульну службу Грузії, і на патрульну службу США, і на патрульну службу Франції, і на патрульну службу Норвегії, тому що це - стандарт. Але це буде українська поліція. Над нею працюють українські спеціалісти, у ній будуть працювати українські співробітники і вони будуть робити український проект", - наголосила вона.

  За словами Згуладзе, функціональні обов'язки патрульної служби будуть значно відрізнятися від функціоналу, який є у ДАІ.

  "По-перше, патрульна служба не стоїть. Вона патрулює 24 години. Патрульна служба буде складатися із патрулів у машинах, які патрулюватимуть свої квадрати і забезпечуватимуть порядок у своїх квадратах. Також будуть піші патрулі, які дуже схожі на дільничних і, водночас, дуже не схожі. Їхнє головне завдання - працювати з людьми і вирішувати проблеми на місцях, при можливості. Також будуть патрулі в метро, які забезпечуватимуть порядок", - пояснила заступник міністра.

  Вона додала, що форма і принцип роботи у всіх цих патрулів - одна і та ж. Але, виходячи з різних завдань, вони будуть використовувати різні транспортні засоби або забезпечуватимуть порядок в пішому вигляді.

  Попередній матеріал
  Порошенко готовий негайно скликати зустріч тристоронньої контактної групи і лідерів країн у "нормандському форматі"
  Наступний матеріал
  АТО: біля Донецького аеропорту затишшя, бойовики обстрілюють навколишні села
  Теги:
  Loading...

  МВС почало набір у патрульну поліцію Києва

  Створенням єдиної патрульної служби МВС України займатиметься американець

  У Києві ДАІ замінять патрульною службою - Аваков