focus.ua

В Україні створять кіберполіцію - Аваков

  В рамках реформування та розвитку підрозділів МВС, в Україні буде створена кіберполіції, яка боротиметься з кіберзлочинністю,

  Про таке заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook.

  У боротьбі з кіберзлочинністю будуть задіяні висококваліфіковані фахівці в експертних, оперативних і слідчих підрозділах поліції. Такі, які здатні застосовувати на високому професійному рівні новітні технології в оперативно-службової діяльності.

  За словами Авакова, кіберполіції зможе "миттєво реагувати на кіберзлочини і кіберзагрози, а також, відповідно до кращих світових стандартів проводити міжнародне співробітництво по знешкодженню транснаціональних злочинних угруповань у даній сфері". Аваков також виділив сім основних завдань кіберполіції, серед яких, крім протидії кіберзлочинам, - завчасне інформування населення про появу новітніх кіберзлочинів та участь у міжнародних операціях та співпраця в режимі реального часу. Забезпечення діяльності мережі контактних пунктів між 90 країнами світу. 

  Старт набору в кіберполіції і докладні умови конкурсу будуть оголошені з 15 жовтня. А з 26 жовтня розпочнеться атестаційний конкурс для майбутніх кіберполіцейських. "До 5 листопада штат кіберполіції буде сформований і розпочнеться завершальний перехідний етап вибудовування нового функціоналу кіберполіції та перепідготовки персоналу на марші", - зауважив міністр.

  Як повідомляв 5.ua, 7 жовтня 2015 року на сайті поліції Харкова запрацював онлайн-сервіс для повідомлень про правопорушення. 

  Попередній матеріал
  Росія не буде розміщувати сухопутні війська в Сирії – Путін
  Наступний матеріал
  Опозиціонери-втікачі путінського режиму започаткували в Києві "Російський центр"
  Теги:
  Loading...