facebook.com/police.gov.ua

В Україні щорічно 4 серпня відзначатимуть День поліції

  Президент України Петро Порошенко підписав Указ про започаткування Дня поліції. Його щорічно відзначатимуть 4 серпня.

  Саме цього дня Президент підписав закон "Про Національну поліцію", повідомляє прес-служба глави держави. Натомість День міліції у державі більше не відзначатимуть. Професійне свято правоохоронці святкували 20 грудня.

  Ще одним указом Порошенко затвердив символіку Національної поліції. Зокрема, емблемою буде срібна восьмикутна зірка, у центрі якої тризуб. Прапор поліції - це прямокутне полотнище темно-синього кольору, у центрі якого зображена емблема відомства. Також Президент підписав Указ "Про перелік посад, які можуть бути заміщені поліцейськими в державних органах, установах та організаціях".

  Нагадаємо, 4 грудня Арсен Аваков назвав зарплати співробітників Національної поліції. Заробітні плати для співробітників Національної поліції України варіюватимуться в межах від 6,1 тис. до 98 тис. грн на місяць залежно від стажу, наявності спеціальних звань і спецумов несення служби.

  Як повідомляв 5.ua, голова Національної поліції розповіла, що переатестація співробітників Національної поліції Києва та Київської області завершиться до кінця поточного року, по всій Україні - через півроку.

  Попередній матеріал
  На узгодження деталей податкової реформи потрібно щонайменше два тижні – депутат
  Наступний матеріал
  У "Народному фронті" прогнозують, що склад уряду буде змінений на 60-70%, але прем'єром залишиться Яценюк
  Теги:
  Loading...