5.ua

Усі міліціонери виведені за штат, вони пройдуть переатестацію – Євдокимов

Співробітники міліції Києва виведені за штат, для роботи в підрозділах Національної поліції вони зобов'язані пройти переатестацію.

Про це повідомив заступник начальника патрульної служби Києва Дмитро Євдокимов сьогодні, 4 вересня, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе".

Він пояснив, що наразі створюються нові підрозділи Національної поліції, зокрема, кримінальний підрозділ. Стару правоохоронну структуру ліквідують.

"Кабінет Міністрів на виконання положень Закону "Про Національну поліцію" створив юридичну особу Національну поліцію України, і зараз розпочинається процес створення відповідних підрозділів: патрульної поліції, кримінальної поліції тощо і територіальних управлінь Національної поліції. Після цього відбудеться процес ліквідації старих міліцейських структур. Тобто райвідділів міліції і таке інше", - розповів Євдокимов.

Отже, за словами заступника начальника столичної патрульної служби, щоб пройти в новостворену структуру, працівники міліції повинні будуть пройти переатестацію.

"Відбудеться переатестація всіх співробітників міліції, вони зараз вважаються виведеними за штат після опублікування Закону "Про Національну поліцію" і за конкурсом вони зможуть пройти на роботу у відповідні структури Національної поліції України", - додав він. 

Нагадаємо, 2 вересня цього року прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк оголосив про офіційне створення Національної поліції України. 

Попередній матеріал
СБУ заблокувала майже 2 млн грн на рахунках ватажка "Оплоту"
Наступний матеріал
Європарламент ухвалить резолюцію щодо Сенцова і Кольченка
Теги:
Loading...