Facebook / Арсен Аваков

Уряд затвердив нову форму для української поліції

  Серед затверджених речей – джемпер, светр, маскувальний і тактичний одяг, термобілизна.

  Кабінет міністрів України затвердив нову форму для працівників національної поліції. Відповідна постанова №823 від 30 вересня 2015 року з описами предметів уніформи опублікована на урядовому порталі.

  Зокрема, форму поліцейського складають різні головні убори (шапки для різних пір року, кашкети, кепі, берет, шапки-маски), пальто, плащі (зокрема жіночі ), куртки, напівкомбінезон зимовий, костюм спеціального призначення, костюм-дощовик, костюм маскувальний, халат маскувальний, комбінезон тактичний, джемпер і светр-гольф тощо.

  Крім того, до комплекту входять термобілизна (фуфайка і кальсони), краватки (чоловічі та жіночі), кашне, рукавички, рукавички штурмові, шкарпетки. У переліку також вказані жилети спеціальний і розвантажувальний, розвантажувальна поясна система з підсумками, різне взуття, ремені, рюкзак тактичний, мішок спальний, килимок теплоізолюючий, низка аксесуарів (нарукавний знак поліції, кокарда, погони, ґудзики, затискач для краватки, аксельбант).

  Як повідомляв 5.ua, 30 вересня на засідання Кабміну міністр внутрішніх справ Арсен Аваков анонсував виробництво нової поліцейської форми. Він нагадав, що після 7 листопада цього року  де-юре припинить своє існування міліція.

  Попередній матеріал
  Близько 500 нацгвардійців пройшли вишкіл під час українсько-американських навчань
  Наступний матеріал
  Цими вихідними в Україні буде відчутно тепліше
  Теги:
  Loading...