5 канал

У Нацполіції розпочалася переатестація співробітників: керівники райвідділів пройдуть жорсткий відбір - Деканоідзе

Керівники районних відділів Національної поліції в рамках переатестації пройдуть дуже жорсткий відбір.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявила голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе.

"Ми позавчора розпочали атестацію тих людей, тих співробітників, які були тимчасово на тимчасові штати призначені, і після того, як вони успішно пройдуть атестацію, потім вони будуть перепризначені на постійні штати, вакансії, це обов'язково. Процес переатестації - дуже складний. Чому? Тому що є два етапи переатестації: перший етап - це тести, які вони пишуть...а другий - це професійні тести", - сказала вона.

За її словами, усі керівники районних відділів Нацполіції в рамках переатестації пройдуть дуже жорсткий відбір.

"Я хочу це обов'язково підкреслити, що люди, які займають вищі посади, начальники райвідділів, наприклад, і вище, вони всі пройдуть співбесіду і дуже жорсткий фільтр. Це обов'язково", - додала Деканоідзе.

Голова Нацполіції також наголосила: "Атестації і комісія, і тести, і весь цей процес, співбесіда будуть абсолютно прозорими, і ті громадські діячі, які зацікавлені і подали, до речі, анкети ... також будуть брати участь, і вони будуть знати все, що стосується особистих справ наших співробітників".

Нагадаємо, київського поліцейського відсторонили від служби за зневажливий пост у соцмережі про Сергія Нігояна.

Попередній матеріал
У Малі звільнили всіх заручників, виявлено 18 загиблих
Наступний матеріал
ГПУ відкрила кримінальне провадження щодо Олександра Вілкула
Теги:
Loading...