патруль 5 канал

У Києві поліцейські з Канади проводять тренінги для керівників патрульної поліції

У столиці розпочалися тренінги з підвищення кваліфікації для керівників патрульної поліції. Патрульні навчаються тримати ситуацію під контролем та швидко ухвалювати рішення.

Розв'язувати проблеми та взаємодіяти з особовим складом українців навчають 10 досвідчених поліцейських із Канади та Європейської місії. Усі тренери мають досвід понад 30 років служби у поліції, деякі пройшли підготовку в Косові та Афганістані.

Курси підвищення кваліфікації фінансує канадський уряд та місія Євросоюзу. Тренінги триватимуть п'ять днів. Наприкінці кожен із керівників патрульної поліції отримає оцінки. В перший день навчання тренінги відвідала голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе.

"Хочеться більш керівного досвіду, виходу з ситуацій, як правильно спілкуватися. Як находити вихід із різних ситуацій", - зазначив начальник патрульної поліції Ужгорода Юрій Марценишин.

"Ми розробили інтерактивний курс, який розвиватиме лідерські якості, навчатиме швидко реагувати на проблеми. Поліцейські отримають багато корисних навичок. Десятеро тренерів із Канади та Європейської місії надаватимуть практичні поради і після курсу. Разом із керівниками поліцій вони поїдуть в їхні міста, де допоможуть втілити нові знання у життя", - повідомив старший радник проекту Сприяння реформі патрульної поліції в Україні Джо Макалістер.

Нагадаємо, у Дніпропетровську запрацювала нова поліція.

Попередній матеріал
Бійці добровольчих батальйонів провели акцію протесту з приводу розслідування Іловайської трагедії
Наступний матеріал
Дуда: Польща солідарна з Україною та Словаччиною в енергетичному питанні
Loading...