5.ua

Нардеп: Патрульна служба – це "фасад", слід створювати з нуля всю правоохоронну систему

На думку позафракційного народного депутата Андрія Іллєнка, патрульна служба є "краплею в морі" з того, що сьогодні в Україні очікують від реформування правоохоронної системи.

Про таке він сказав сьогодні, 4 серпня, в ефірі "5 каналу".

"Єдиний шлях дійсних реформ, а не їх імітації, – це, фактично, створення з нуля всієї правоохоронної системи. Причому я тут говорю не тільки про міліцію, але й про прокуратуру, про судову систему", - зазначив Іллєнко.

З його слів, створення патрульної поліції є позитивним кроком, але цей крок не можна назвати повноцінним реформуванням: "Вона – фасад певний. Тобто це є така річ, дійсно, яка на вулицях, бореться із дрібним хуліганством, із хлопцями, які п'ють алкоголь у заборонених місцях, із хуліганами, які кричать уночі і не дають людям спати. Це все дуже важливі речі, але це – крапля в морі з того, що сьогодні очікують від правоохоронної системи". 

Зазначимо, сьогодні, 4 серпня, Президент України Петро Порошенкопідписав закон про поліцію. Про це глава держави повідомив на своїй сторінці у Twitter. 

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла в другому читанні закон "Про Національну поліцію" 2 липня цього року. За відповідне рішення віддали голоси 278 нардепів. 

Попередній матеріал
В Ізраїлі археологи розкопали рідне місто Голіафа
Наступний матеріал
Меморандум України для МВФ: у 2016 році дефіцит державного бюджету скоротиться
Теги:
Loading...