патруль_Львів 5.ua

Набір у нову патрульну службу Львова продовжили через наплив охочих

Набір у нову патрульну службу Львова продовжили до 7 серпня.

Причина - велика кількість охочих поповнити ряди служби. Таке пожвавлення пов'язують із успішним стартом роботи патрулів у Києві. Припускають, що поліція має запрацювати на вулицях Львова вже на початку вересня.

Одна з курсантів, Вікторія Петрик, - юрист за освітою. Нині проходить підготовку нових поліцейських. Менш як за місяць навчань дівчина уже освоїла уроки рукопашного бою, навчилась користуватися вогнепальною зброєю, пройшла курс психологічної підготовки.

"Я готова пообіцяти, що все, що від мене залежить, ми зробимо все можливе. Ми можемо це точно гарантувати, обіцяти людям. Ми будемо старатись, все що від нас залежить, ми зробимо", - каже Вікторія.

Працівників нової поліції Львова забезпечать усім необхідним, зазначає міністр Арсен Аваков, єдине, чого потребуватимуть полісмени від містян - це підтримки з боку містян. "Це будуть чисті, кваліфіковані люди, які будуть готові нести службу по-чесному", - заявив Аваков.

"Боротьба з корупцією, підвищення ефективності роботи поліції, - це комплексна проблема, і потрібен комплексний підхід. Коли починаєш працювати на вулиці, зарплата стає другорядною, набагато важливіша емоційна мотивація", - стверджує заступник Міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе.

Попереду у кандидатів ще п'ять тижнів інтенсивних навчать та іспити. Усього тисяча поліцейських на вулиці Львова вийдуть вже у вересні.

Марічка Кужик, Євген Радіон, "5 канал"

Попередній матеріал
Питання трибуналу щодо MH17 буде підніматись на Радбезі ООН попри вето Росії – МЗС
Наступний матеріал
У Луганську прогримів потужний вибух
Теги:
Loading...