Фацевич 5.ua

Фацевич: За час роботи патрульної поліції кількість крадіжок скоротилася, адмінпорушень - зросла

  Кількість крадіжок скоротилася, адміністративних порушень - зросла. Такі результати перших трьох діб роботи патрульної поліції в Києві.

  Про це заявив керівник поліції Олександр Фацевич. Вулиці столиці щоденно патрулюють 194 екіпажі та 32 парних піших поліцейських патрулі. Середній час прибуття їх на місце правопорушень становить 5-10 хвилин. Але він скорочуватиметься, запевняє Фацевич.

  "Скоротилася кількість крадіжок - на 15 %, скоротилась кількість угонів авто на 41%, злочини у сфері незаконного обігу наркотиків. Активність громадян, які звертаються за допомогою до патрульних, збільшилась удвічі. Особливо це стосується адміністративних правопорушень. Їх кількість збільшилася на 729", - зазначив Фацевич.

  Нагадаємо, сьогодні під час засідання розширеної колегії МВС прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що до функцій новоствореної патрульної служби не має входити розгін стихійної торгівлі. Яценюк наголосив, що ключовою функцією патрульної поліції має бути захист і безпека громадян країни. А стихійною торгівлею, за його словами, мають опікуватися відповідні установи з благоустрою.

  Попередній матеріал
  Валерій Чалий призначений послом у США – указ Президента
  Наступний матеріал
  У США заарештують $300 млн на рахунках МТС і VimpelCom
  Теги:
  Loading...