Аваков 5.ua

Аваков: патрульна поліція у столиці запрацює 4 липня

  Служба патрульної поліції в Києві розпочне роботу з суботи 4 липня 2015 року.

  Про це написав Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook. "Оголошую дату старту патрульної поліції в Києві: стартуємо в суботу 4 липня 2015 року!" – написав глава МВС.

  Він також додав, що МВС очікує ще дуже багато роботи і велика кількість формальностей в контексті здійснення роботи патрульної служби. В тому ж числі - голосування у Верховній раді з приводу другого читання закону про Національну поліцію 16-18 червня.

  "Незважаючи на безліч проблем і складнощів на шляху , наша команда працює щільно і ми налаштовані оптимістично!" ,  - написав Аваков. За його словами, "крім реалізованих піших і автомобільних патрулів, у складі Київського поліцейського патруля буде також буде кінний патруль для паркових зон і річковий патруль в юрисдикції Києва та Київської області".

  Глава МВС також додав, що вже наступного тижня представить голову Київського поліцейського патруля, 50 керівників патрульних рот і главу Департаменту патрульної поліції. "У ці ж дні ми представимо форму нового поліцейського патруля ", - написав міністр внутрішніх справ.

  Також у найближчі дні запуститься процес нового поліцейського патруля в Луцьку. Процес формування патруля в Одесі, Харкові та у Львові ввійшов до другого етапу.

  Попередній матеріал
  РФ відправила черговий "гумконвой" на Донбас
  Наступний матеріал
  Один із постраждалих внаслідок підриву прикордонного катера помер - міліція
  Теги:
  Loading...