5 канал

Висувати кандидатів на місцеві вибори за пропорційною системою мають право лише всеукраїнські партії - Магера

Висувати кандидатів у виборах до органів місцевого самоврядування за пропорційною системою можуть лише всеукраїнські партії.

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявив заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера.

"Якщо ми говоримо і відштовхуємося від чинного закону про місцеві вибори, то вибори депутатів районних рад, вибори депутатів міських рад відбуваються за пропорційною системою, і тих кандидатів має висувати виключно відповідно міська чи районна організація всеукраїнської партії, тому що будь-яких інших партій, крім всеукраїнських, в Україні не існує й існувати не може - немає обласних партій, немає міських і тому подібне", - зазначив він.

За його словами, лідери так званих "ЛНР" і "ДНР" хочуть домогтися, аби право висувати кандидатів на місцеві вибори мали так звані "громадські об'єднання" жителів Донбасу.

"Лідери самопроголошених так званих "ЛНР" і "ДНР" це чудово розуміють, і тому вони дуже сильно критикують це положення, і вони хочуть, щоб право висування кандидатів мали, скажімо, якщо допустити всеукраїнські партії, крім них, і так звані "громадські об'єднання" жителів Донбасу, як вони їх називають", - зауважив Магера.   

Нагадаємо, як зазначають ЗМІ, терористи скасували фейкові вибори у так званих "ЛНР" і "ДНР".

Попередній матеріал
Росія обіцяє не починати наземну операцію в Сирії
Наступний матеріал
СБУ викрила інформаторську мережу терористів
Теги:
Loading...