5.ua

ВР не проголосувала за перевибори міського голови Кривого Рогу

  Народні депутати не змогли ухвалили законопроект №3631 про проведення позачергових виборів Криворізького міського голови 27 березня 2016 року.

  Відповідний проект закону декілька разів ставився на сигнальне голосування, але необхідної кількості голосів парламентаріїв так і не набрав. Голова Верховної Ради Володимир Гройсман закликав фракції провести додаткові консультації, аби прийняти позитивне рішення у вирішення конфлікту в Кривому Розі.

  "Ми проведемо додаткові консультації. Ще раз підкреслюю, що ми маємо знайти можливості для прийняття рішення для зняття цієї напруги, яка відбулася. Тому я закликаю всі політичні сили до знаходження компромісу в 226 голосів, всіляко готовий цьому сприяти", - сказав він.

  Після Гройсман закрив вечірнє пленарне засідання парламенту й оголосив, що наступне розпочнеться 11 грудня.
  Нагадаємо, 18 листопада мером Кривого Рогу оголосили кандидата від "Опозиційного блоку" Юрія Вілкула. Однак його опонент на місцевих виборах Юрій Милобог упевнений, що завдяки махінаціям у нього вкрали чотири тисячі голосів. Він назвав вибори у Кривому Розі сфальсифікованими на користь "Опозиційного блоку".
  Попередній матеріал
  Українські програмісти розробили навігатор, який показує якість доріг
  Наступний матеріал
  "Динамо" подало апеляцію в УЄФА щодо дискваліфікації стадіону
  Loading...