genosse.su

Верховна Рада зробила перший крок до пропорційної системи з відкритими списками на місцевих виборах

  Верховна Рада прийняла за основу законопроект про місцеві вибори (№2831-3), авторами якого є народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Вадим Денисенко і його колеги з фракцій Радикальної партії і "Народний фронт".

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". Як зазначає видання, законопроект підтримали 271 нардепів.

  Проект закону визначає основи, організацію та порядок проведення виборів депутатів Верховної Ради АР Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, а також сільських, селищних, міських голів і старост.

  Відповідно до проекту закону, вибори депутатів сільських, селищних рад проводяться за мажоритарною системою відносної більшості в одномандатних виборчих округах, на які поділяється територія відповідних адмінодиниць.

  За інформацією видання, пропонується проводити вибори депутатів ВР Криму, обласних, районних, міських, районних у містах рад за пропорційною виборчою системою у багатомандатному виборчому окрузі за списками місцевих організацій політичних партій, а також їх блоків з висуванням кандидатів у територіальних виборчих округах, на які поділяється багатомандатний виборчий округ.

  Попередній матеріал
  Якщо "Торнадо" не допустить слідчих на свою базу, доведеться діяти силою – Матіос
  Наступний матеріал
  У російському Хабаровську мітингували проти "грабіжницької" відміни пільг
  Теги:
  Loading...