tsn.ua

У ЦВК розділилися думки з приводу виборів у Павлограді на Дніпропетровщині

  Напередодні на засіданні Центральної виборчої комісії вирішили, що другий тур у Павлограді не проводитимуть, бо в місті начебто мешкає менше 90 тис. виборців.

  Отже, за законом волевиявлення там має відбуватися лише в один тур. Але заступник голови з цим не погоджується. Він заявляє, що станом на перше серпня виборців було більше 90 тис.

  "Як на мене, це не лише не відповідає вимогам статті 2 закону "Про місцеві вибори", це навіть суперечить міжнародним стандартам, це суперечить позиції Венеціанської комісії, яка критикує будь-яку зміну виборчої системи менше, ніж за рік до початку виборчого процесу. ЦВК винайшла велосипед і вважає, що можна це робити під час виборчого процесу. Я таки сподіваюся, що в суді ця постанова буде предметом дослідження, нехай суд визначиться і поставить якусь крапку", - наголосив заступник голови ЦВК Андрій Магера.

  Голова ЦВК Михайло Охендовський запевняє, що у місті на 190 виборців менше від необхідної кількості, тож міського голову слід визначати просто більшістю голосів. Нині у Павлограді, лідирує представник "Опозиційного блоку". Він набирає 30% голосів. На другому місті учасник АТО, представник партії "Укроп" із 24% голосів.

  Нагадаємо, за підрахунками громадянської мережі "Опора" до Дніпропетровської міської ради проходять п'ять партій, які долають 5% бар'єр. Зазначалося, що найбільшу кількість голосів здобуває партія "Опозиційний блок" із результатом у 30,54%.

  Попередній матеріал
  Фейгін: У новому році Савченко повернеться додому
  Наступний матеріал
  Саакашвілі: Фальсифікатори міських виборів зі швидкістю "зелених чоловічків" захопили Одеську мерію
  Теги:
  Loading...