tyzhden.ua

У Дніпропетровську виборцям пропонували гроші за голосування - нардеп

  Громадянам видавали по 50 грн авансу і ще 350 обіцяли видати після виборів.

  У Дніпропетровську виборцям пропонували грошову винагороду за голос, відданий певному кандидату. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив народний депутат України від "БПП", колишній голова правління Комітету виборців України Олександр Черненко.

  Посилаючись на керівника слідчого відділу Дніпропетровська, Черненко поінформував, що "до міліції звернувся громадянин, який вказав, що на його мобільний телефон задзвонила невідома особа і запропонувала гроші за голосування за одного з кандидатів на посаду міського голови Дніпропетровська".

  "Реагуючи на звернення, міліція направила за вказаною адресою співробітника в "штатском", який представився виборцем, що прийшов за обіцяними коштами. Співробітник встановив, що за вказаною адресою громадянам видавали по 50 гривень і ще 350 обіцяли видати після виборів", - йдеться в дописі нардепа.

  Як з'ясувалося, квартира була орендованою, і власник житла дозволив правоохоронцям провести там оперативні дії.

  "В квартирі було затримано громадянина Г, в якого вилучили 4 900 гривень, мобільний телефон (з якого зокрема здійснювався дзвінок на номер заявника в міліцію), списки номерів телефонів інших громадян, агітаційну продукцію однієї партій (назва якої співзвучна з однією городньою рослиною)", - зазначив Черненко.

  Нардеп додав, що за цим фактом порушена кримінальна справа, тривають слідчі дії. 

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 24 жовтня, до міліції звернувся мешканець Лубен, повідомивши, що один із місцевих комерційних комбінатів виготовив виборчі бюлетені для міської виборчої комісії міста, які мають ознаки фальсифікації. Правоохоронці перевіряють цю інформацію. Водночас активісти повідомляють про помилки у бюлетенях, які тамтешня виборча комісія вирішила виправляти "від руки".

  Попередній матеріал
  На Сумщині виявили значну кількість помилок у 14 тис. бюлетенів
  Наступний матеріал
  У Кривому Розі міліція викрила схему вимагання хабарів за видачу біометричних паспортів
  Теги:
  Loading...