5.ua

У Держдепі США вважають місцеві вибори в Україні важливим кроком до децентралізації влади

  У Державному департаменті США назвали місцеві вибори в Україні "важливим кроком до складних реформ, спрямованих на децентралізацію влади".

  Про це йдеться у заяві речника Державного департаменту США Джона Кірбі, повідомляє "Голос Америки".

  "Українська демократія проявила свою міць, попри складну економічну ситуацію та дії Росії на її території, включно з окупацією Криму", - зазначив Кірбі.

  "Ці місцеві вибори є важливим кроком для України у час, коли вона продовжує здійснювати складні реформи, спрямовані на децентралізацію політичної влади. Ми очікуємо успішного другого туру виборів 15 листопада на тих виборах мерів, де жоден із кандидатів не отримав більшість голосів. Ми також очікуємо, що Маріуполь та інші території, де вибори не змогли відбутись, отримають можливість реалізувати своє право на волевиявлення 15 листопада", - йдеться у заяві.

  Державний департамент США також висловив сподівання, що реалізувати своє право обирати незабаром зможуть мешканці зони конфлікту, внутрішньо переміщені особи та біженці.

  Нагадаємо, у Євросоюзі заявили, що виборча кампанія в Україні відбулася в рамках демократичного процесу. У заяві офіційного представника Європейської зовнішньополітичної служби йдеться про те, що місцеві вибори в Україні стали ще одним важливим кроком у зміцненні демократичного управління країною після президентських і парламентських виборів 2014 року.

  Попередній матеріал
  Україна і Латвія підписали меморандум про співробітництво в сільськогосподарському секторі
  Наступний матеріал
  11 світових лідерів, які надихають молодь – опитування
  Теги:
  Loading...