ЦВК texty.org.ua

ЦВК замінила голову та частину складу виборчкому Кривого Рогу

  Згідно з документом, замість голови міськвиборчокму, представника "Опозиційного блоку" Павла Гивеля призначили іншого "Опоблоківця" - Світлану Сливко.

  Така постанова оприлюднена на офіційному сайті ЦВК.

  Окрім того, ЦВK дочасно припинила повноваження чотирьох членів МВК: Ігоря Лисицького ("Опозиційний блок"), Василя Слюти ("Республіканська партія України"), Ігоря Стельмацького ("Індустріальна партія") та Андрія Сулейманова ("Рідна країна").

  Натомість до складу комісії включено Андрія Мосієнка ("Опозиційний блок"), Тетяну Федоренко ("Республіканська партія України"), Євгена Ломачевського ("Індустріальна партія") і Дарину Крешту ("Рідна країна").

  Координатор виборчих програм "Опори" в області Сергій Федько, як повідомляє "Радіо Свобода", заявив: "Заміна голови ТВК й кількох членів суттєво не вплине на ситуацію: є рішення судів, які встановили порушення на виборах, і є рішення судів, які скасовують ті рішення. Швидше за все, зараз така ситуація, коли тільки Верховна Рада може ухвалити рішення про те, чи будуть повторні вибори в Кривому Розі. Чому стались ці заміни, офіційного пояснення немає. Ми припускаємо, що ці члени комісій вже виснажилися і не можуть тримати позиції".

  Як повідомляв 5.ua, після місцевих виборів і оголошення 15 листопада переможцем на них Юрія Вілкула в Кривому Розі тривають мітинги з вимогою переглянути підсумки голосування. 10 грудня 2015 року, ВР не проголосувала за перевибори міського голови Кривого Рогу - в парламенті народні депутати не ухвалили законопроект №3613 про проведення позачергових виборів Криворізького міського голови 27 березня 2016 року. Не вистачило 10 голосів. Кілька тижнів поспіль у місті тривають протести проти визнання результатів виборів.

  Попередній матеріал
  Санкції ЄС проти Росії будуть продовжені цієї п'ятниці - журналіст
  Наступний матеріал
  У Японії постанова вищого суду, що подружжя повинно мати однакове прізвище, обурила правозахисників
  Loading...