ЦВК
ЦВК dt.ua

Суд визнав незаконним скасування ЦВК вимоги щодо 30% жінок у списках партій

  Апеляційний адміністративний суд Києва задовольнив позов "Самопомочі" і визнав протиправним рішення Центральної виборчої комісії, що нівелює "гендерну квоту", встановлену законом України "Про місцеві вибори".

  Як передає "Радіо Свобода", про це повідомили у прес-службі "Самопомочі", нагадавши, що 23 вересня ЦВК ухвалила постанову, згідної з якою недотримання "гендерної квоти" не вважається підставою для відмови в реєстрації кандидатів у депутати на місцеві вибори 25 жовтня. 28 вересня «Самопоміч» подала позов до Київського апеляційного адмінсуду з вимогою визнати таке рішення протиправним.

  14 липня 2015 року Верховна Рада України ухвалила новий закон про місцеві вибори. Законом передбачено, що у списку політичних партій, які беруть участь у виборах, має бути не менш як 30% жінок.

  Нагадаємо, 30 вересня Комітет виборців України опублікував звіт спостереження за ходом передвиборчої агітації. Зокрема, автори дослідження констатували, що більшість кандидатів сконцентрувалися на обіцянках, які не входять до повноважень місцевої влади: реформування країни, формування тарифів та пенсій, контрактна армія, питання війни та миру, зростання зарплат.

  Попередній матеріал
  Експерт: Бойовиків відводять з передньої лінії, на їхнє місце заходять військові підрозділи РФ
  Наступний матеріал
  У центрі Києва викрили два борделі (фото, відео)
  Теги:
  Loading...