24tv.ua

Суд відмовив Боровику в перерахунку голосів у Малиновському районі Одеси

  Одеський окружний адміністративний суд відмовив кандидату на посаду міського голови Одеси Саші Боровику в задоволені чергового позову щодо перерахунку голосів на місцевих виборах.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" із посиланням на прес-службу суду. Згідно з повідомленням, Боровик вимагав визнати дії та бездіяльність Малиновської виборчої комісії незаконними. Зокрема, він хотів довести, що її рішення про прийом документів з дільниць порушують процедуру прийому та розгляду виборчих документів. На думку позивача, слід було скасувати ці рішення у відповідній частині.

  Крім того, він наполягав на скасуванні протоколу комісії про встановлення підсумків голосування та повторного перерахунку голосів.

  "Саша Боровик надав суду копії протоколів виборчої комісії про підрахунок голосів, на деяких з яких відсутні дані про номер примірника, часу складання, є зайві позначки, виправлення. Однак, дослідивши їх, суд прийшов до висновку, що вони не є належним доказом порушень. Також позивач не довів необхідність провести повторний перерахунок голосів. Так, жодного акту, який би дозволив територіальній виборчій комісії поставити під сумнів результати підрахунку голосів, Саша Боровик не надав", - ідеться в повідомленні суду.

  Нагадаємо, раніше суд відмовив Саші Боровику у задоволенні відповідних позовів у Суворівському та Київському районах Одеси.

  Нагадаємо, на виборах міського голови Одеси Боровик посів друге місце. Чинного мера Одеси Геннадія Труханова оголошено переможцем виборів. Міська виборча комісія повідомила, що він набрав майже 53% голосів.

  Попередній матеріал
  СБУ виявила на Донбасі дві схованки зі зброєю та боєприпасами
  Наступний матеріал
  У Житомирі легковик зіткнувся з міліцейською "Нивою" – 4 осіб постраждали
  Loading...