Facebook / Петро Порошенко

Порошенко про місцеві вибори на Донбасі: безпека людей - мій перший пріоритет

  У разі виконання мінських угод немає жодних перешкод для проведення виборів на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей.

  Про це Президент України Петро Порошенко заявив сьогодні, 22 серпня, під час зустрічі із військовослужбовцями Збройних Сил України в Чугуєві Харківської області, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Якщо сьогодні спільна і скоординована робота України та коаліції, яка підтримує Україну з усього світу, призведе до того, що ми змусимо виконувати мінські угоди і російську сторону, вибори мають відбутися. Якщо продовжуватимуться обстріли, то безпека людей - мій перший пріоритет" , - сказав він.

  На думку глави держави, вибори слід проводити на тій території, яка лежить поза зоною дальності артилерійського обстрілу. "Якщо це перебуває за межами відстані, на яку можуть вчинятися артилерійські постріли - максимальна дальність становить 30 км - якщо це перебуває за цими межами, жодних перешкод для проведення виборів я не бачу. Йдеться не про політичну мотивацію, а виключно про мотивацію безпеки", - наголосив президент. 

  Нагадаємо, Міноборони опублікувало фото техніки, яка сьогодні, 22 серпня, вирушила на Донбас.

  Попередній матеріал
  До Києва на лікування доправили поранену під час обстрілу бойовиками Сартани дівчинку та прикордонника
  Наступний матеріал
  У Британії на авіашоу розбився літак
  Теги:
  Loading...