Порошенко 5.ua

Порошенко: "Без виборів на окупованих територіях політичне врегулювання зайде в глухий кут"

  Процес організації місцевих виборів на Донбасі є вкрай складним.

  Про це сказав Президент України Петро Порошенко у своєму зверненні до українського народу, розміщеному на сайті глави держави.

  "Як бачите, процес організації виборів є вкрай складним. Тим часом частина вітчизняних політиків ніби не розуміє, що ситуація не може повернутися в стан, в якому вона була до 1 березня минулого року… Що для реінтеграції територій потрібні надзвичайні мудрість та далекоглядність з українського боку", - заявив глава держави.

  Він також додав: "Мені, як Президенту, необхідні розуміння та підтримка українського парламенту. Такі самі, як при ухваленні проекту змін до Конституції та Закону про особливості режиму місцевого самоврядування в окремих районах Донеччини та Луганщини. Тільки тому, що раніше ці зміни були прийняті, сьогодні стало можливим довгоочікуване перемир'я, з'явилася перспектива добитися миру".

  За словами Порошенка, без допомоги парламенту, виборів не буде.

  "Без Верховної Ради не буде виборів. Без виборів на окупованих територіях політичне врегулювання зайде в глухий кут. Втім, дехто з українських політиків і не приховує, що вони саме такого варіанту й прагнуть. Тому й пропонують "оточити, заблокувати та ізолювати", а також "відрізати та віддати". Але це просте, примітивне рішення, яке не потребує ані інтелекту, ані політичної волі на відновлення цілісності країни, ані дипломатичного хисту. Тому це не мій сценарій. І не сценарій більшості українців, які прагнуть і миру, і возз'єднання країни".

  Нагадаємо, за прогнозами лідера фракції "Блок Петра Порошенка" Юрія Луценка, вибори на Донбасі можуть відбутися у квітні наступного року.

  Попередній матеріал
  У Швеції охрестили наймолодшого претендента на трон
  Наступний матеріал
  Сили АТО в рамках першого етапу завершили відвід артилерії калібром менше 100 мм - штаб
  Теги:
  Loading...