5.ua

Партійна риторика національного рівня має сенс на цих виборах, бо люди не розуміють компетенції місцевої влади – експерт

Партійна риторика національного рівня має сенс на місцевих виборах цього року, адже громадяни не розуміють компетенції органів місцевого самоврядування.

Про це сьогодні, 14 вересня, в ефірі "5 каналу" заявив експерт Інституту політичної освіти Олександр Солонтай. З його слів, політичні партії почали розглядати місцеві вибори як "пристрілку" перед виборами до парламенту. 

"Наші виборці не розуміють компетенції, проблема в тому, що наші громадяни до кінця не можуть відрізнити, які питання вирішуються в органах місцевого самоврядування, а які не вирішуються. А вибори партійні – навіть в найменшу районну і міську раду виборці будуть голосувати за конкретну партію і її представника. Тому партійна риторика національного рівня має сенс на цих місцевих виборах і вона одночасно як політтехнологія і пристрілка на майбутні парламентські вибори з нерозумінням, коли вони стануться", - пояснив експерт.  

Як писав 5.ua, заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Олексій Гончаренко вважає заклики про відставку Кабінету міністрів політичними заявами перед місцевими виборами.

Попередній матеріал
Суд визнав необґрунтованим позов Януковича-молодшого проти Геращенка
Наступний матеріал
"Кіборг" із позивним "Маршал" став майором поліції
Loading...