5 канал

"Опора": У другому турі місцевих виборів кількість порушень суттєво зменшилася

  Порівняно з першим туром голосування, кількість зафіксованих порушень суттєво зменшилася.

  Про це повідомила координатор парламентських і виборчих програм "Опори" Ольга Айвазовська на прес-конференції щодо підсумків спостереження за днем голосування у понеділок у Києві.

  "Порівняно з першим туром голосування, кількість зафіксованих спостерігачами "Опори" порушень суттєво зменшилася, зокрема спроби видачі бюлетенів без паспорта –  з 17,8% до 0,8% в межах України. Разом з тим, викликають занепокоєння випадки порушення таємниці голосування, які були зафіксовані на 9,2% виборчих дільниць в межах всієї України, і кількість яких дещо виросла, порівняно з першим туром (7,5%)", - повідомила Ольга Айвазовська.

  "Однаково поширеною залишається незаконна практика фотографування бюлетенів: такі випадки були зафіксовані на 11,7% виборчих дільниць Дніпропетровська (в першому турі – 12,1%). Випадків спланованих і системних порушень виборчого законодавства спостерігачами виявлено не було", - додала вона.

  Нагадаємо, за даними громадянської мережі "Опора", на виборах у Дніпропетровську переміг кандидат від партії "Укроп" Борис Філатов.

  Попередній матеріал
  Савченко відмовилася переносити засідання суду через хворобу
  Наступний матеріал
  Яценюк пропонує створити міжнародну антикорупційну місію в Україні
  Теги:
  Loading...