Скріншот інтерактивної мапи

"Опора" створила інтерактивну мапу про кандидатів у другий тур виборів міських голів

  15 листопада відбудеться другий тур виборів міських голів у 29 містах України, де мешкає 90 тис. виборців і більше. У Маріуполі дата проведення виборів лишається невідомою.

  Громадянська мережа "Опора" створила інтерактивну мапу України, на якій користувачі можуть переглянути, хто пройшов у другий тур виборів міських голів у їхньому місті. В організації відзначили, що лише в 5 з 35 міст, в яких кількість виборців дорівнює або є більшою за 90 тис., переможця було визначено 25 жовтня: це Слов'янськ, Лисичанськ, Одеса, Тернопіль і Харків.

  "У 29 із 35 міст 15 листопада відбудеться другий тур (повторне голосування), за результатами якого буде визначено нових мерів. До таких міст належать Київ, Вінниця, Луцьк, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Нікополь, Павлоград, Краматорськ, Житомир, Ужгород, Бердянськ, Запоріжжя, Мелітополь, Івано-Франківськ, Біла Церква, Кіровоград, Сєвєродонецьк, Львів, Миколаїв, Кременчук, Полтава, Рівне, Суми, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів та Чернівці. Зауважимо, що 25 жовтня голосування у Маріуполі не відбулося, а дата проведення виборів все ще залишається невідомою", - мовиться у тексті.

  Попередній матеріал
  Бойовики знову застосовують важке озброєння – Матюхін
  Наступний матеріал
  Прикордонники на Одещині виявили півтонни контрабандного спирту
  Теги:
  Loading...