5.ua

Охендовський заперечує інформацію про його конфлікт з Магерою

Голова ЦВК заперечує інформацію про конфлікт з його заступником Андрієм Магерою щодо виборів у Павлограді.

Про це голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський заявив в інтерв’ю "5 каналу".

"Конфлікту між нами не існує, у нас робочі стосунки. Така форма, скажімо, роботи або впливу на окремих колег, як товариський суд, у Центральній виборчій комісії не використовується. Кожен член Центральної виборчої комісії має право на свою власну позицію", - наголосив він.

Охендовський також спростував заяви щодо маніпуляцій зі списками виборців у місті Павлоград Дніпропетровської області.

"Твердження щодо того, що в Павлограді відбувалися будь-які маніпуляції зі списками виборців є абсолютно безпідставними", - додав голова ЦВК.

Нагадаємо, у ЦВК розділилися думки з приводу виборів у Павлограді на Дніпропетровщині. 27 жовтня на засіданні Центральної виборчої комісії вирішили, що другий тур у місті не проводитимуть, бо там начебто мешкає менше 90 тис. виборців. Отже, за законом волевиявлення там має відбуватися лише в один тур.

Але заступник голови ЦВК Андрій Магера із цим не погодився. Він заявив, що станом на перше серпня виборців було більше 90 тис.

Інтерв'ю із Михайлом Охендовським дивіться сьогодні, 1 листопада, о 20.00 на "5 каналі" в програмі "Експертна тема".  Також інтерв’ю можна буде побачити на нашому сайті НАЖИВО.

Попередній матеріал
У Львові відзначили 97-му річницю створення ЗУНР
Наступний матеріал
Коломойський про затримання Корбана: Усі звинувачення надумані
Теги:
Loading...