5.ua

Не варто очікувати відмінної підготовки до місцевих виборів – Магера

Закон про місцеві вибори був прийнятий напередодні самого процесу і на вивчення та підготовку у відповідності до новел залишається небагато часу.

Про це у програмі "Погляд" під час марафону "Україна понад усе" на "5 каналі" повідомив заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера.

Посадовець зазначив, що ЦВК, у тому числі за допомогою іноземних партнерів готує низку друкованих та відео-посібників для учасників процесу, а також соціальну рекламу для виборців, де буде роз’яснена різниця між звичайними місцевими виборами і тим, що відбуватиметься зараз.

Однак попри те, що ЦВК і місцеві виборчі комісії роблять усі належні процесуальні дії і вибори буду оголошені у належний термін, Андрій Магера очікує, що процес буде складним: "Звісно, навряд чи варто очікувати на відмінну підготовку до місцевих виборів. Це хіба Господь Бог із 12-ма апостолами тільки можуть зробити краще у цій ситуації".

Підстави для скепсису заступник голови ЦВК пояснив наступними міркуваннями: "Найскладніше, що закон (про місцеві вибори – Ред.) приймається фактично напередодні виборчого процесу. Підготуватися до виборів навіть юристам є досить складно – а що говорити про переважну кількість членів виборчих комісій, які не є юристами, тому певні об’єктивні складнощі при цьому існують".

Повну версію розмови з Андрієм Магерою дивіться на нашому сайті у розділі "Інтерв'ю".

Попередній матеріал
У РФ до засудженого за вірші про Україну вчителя знову прийшли з обшуками
Наступний матеріал
У британському суді українця звинувачують у підготовці терористичної атаки на посольство РФ
Теги:
Loading...