5.ua

Наймолодший сільський голова в Україні: чи зможе студент зламати систему

У селі Давидів, що на Львівщині, обрали напевне наймолодшого голову.

Селом тепер керуватиме 21-річний студент-політолог Віталій Дяків. Він обійшов двох конкурентів і переміг на місцевих виборах. Мешканці Давидова сподіваються, що молодий голова наведе лад в селі й виправдає людську довіру.

За 15 кілометрів від Львова розташоване село Давидів. Здавалося б, нічим не вирізняється з-поміж інших населених пунктів. Окрім сільського голови – наймолодшого в Україні.

Двадцяти однорічний Віталій Дяків прямує до сільради Давидова. Новообраний чільник з дня на день має взятися до виконання посадових обов’язків. У боротьбі за посаду сільського голови Давидова він переміг двох конкурентів. Долю виборів вирішили двадцять шість голосів переваги.

"Взяти відповідальність за 7 тисяч населення – це велика ноша. Її потрібно пронести гідно. Пронести так, як я обіцяв. В своїй програмі я не чіпав захмарних цілей. Є проблеми, які в селі треба змінити, але мені це не буде під силу, тому я цього не обіцяв. В перспективу - можливо", - розповів новообраний чільник Давидова.

Наймолодший в Україні сільський голова розповідає, під час кампанії постійно зустрічався з місцевими мешканцями. Втім, про тутешні проблеми знає і сам - адже народився і виріс у Давидові. Односельці відкритість кандидата - оцінили, а вік, кажуть, не перешкода.

Віталій Дяків нині здобуває кваліфікацію магістра політології у львівському виші. Студенти й викладачі схвально сприйняли його ініціативу керувати рідним селом.

Сільський голова каже - намагатиметься виправдати наданий йому кредит довіри. Водночас, сподівається на взаємну підтримку від односельців.

Попередній матеріал
Оточення Януковича та Азарова за три роки напозичало на зовнішніх ринках $35 млрд – Яценюк
Наступний матеріал
Лондон, Рим чи Нью-Йорк – хто стане наступною ціллю терористів
Теги:
Loading...