Одеса, МВС
Одеса, МВС np.pl.ua

Міліція відкрила кримінальне провадження за фактом зриву виборчого процесу в Маріуполі

  За фактом зриву процесу голосування у Маріуполі слідчим управлінням ГУ МВС області відкрите кримінальне провадження.

  Про це повідомляє прес-служба МВС Донецької області.

  "Правоохоронцями розпочато перевірку подій, які відбувались у м. Маріуполі та призвели до зриву виборчого процесу. Відомо, що 25 жовтня 2015 року через відсутність бюлетенів для голосування не змогли розпочати свою роботу 205 виборчих дільниць Маріуполя, через що жителі міста були позбавлені права взяти участь у місцевих виборах", - йдеться у повідомленні.

  Як зазначається, даний факт внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 3 статті 157 КК України (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача, вчинені за попередньою змовою групою осіб або членом виборчої комісії чи іншою службовою особою з використанням свого службового становища). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 2 до 3 років.

  "В рамках відкритого кримінального провадження правоохоронцями буде проведене повне, всебічне розслідування даних подій, з’ясовані усі фактори, які вплинули на виборчий процес у м. Маріуполі, в тому числі й перевірена діяльність Маріупольської міської виборчої комісії та надана правова оцінка усім встановленим фактам", - запевнив начальник ГУМВС України в Донецькій області В'ячеслав Аброськін.

  Нагадаємо, 25 жовтня Донецька обласна військово-цивільна адміністрація офіційно заявила про скасування виборів у Маріуполі через відсутність бюлетенів на дільницях. 

  Попередній матеріал
  Євросоюз відмовився від принципу мережевого нейтралітету
  Наступний матеріал
  США посилять операцію в Сирії "ударами з повітря або прямими діями на місцях"
  Теги:
  Loading...