oporaua.org

"Мертві душі у Затоці": на Одещині члени ДВК викреслюють прізвища 323 осіб зі списку

  Сьогодні, 24 жовтня, колегія суддів Апеляційного адміністративного суду Одеси частково задовольнила апеляцію щодо виключення зі списку виборців смт Затока більше трьох сотень людей, прописаних у селищі незадовго до виборів.

  Як повідомляють у громадянській мережі ОПОРА, з 350 громадян, нещодавно прописаних в Затоці у приватних квартирах, магазинах, на базах відпочинку та навіть на виробничих складах, 323 людини виключені з виборчих списків ухвалою суду. Решта 27 осіб зможуть завтра проголосувати в згаданому виборчому окрузі, оскільки вони дійсно проживають за заявленими адресами, на відміну від решти.

  Під час засідання суду активісти одеських громадських організацій проводили пікет з елементами театральної гри, вимагаючи скасувати реєстрацію "мертвих душ у Затоці".

  Як пояснили ОПОРІ у відділі ведення Державного реєстру виборців Білгород-Дністровської міської ради, отримати сьогодні постанову Апеляційного суду відділу не вдалося:

  "Ми зверталися до суду з проханням розглядати справу без нас. Однак після того, як постанову було винесено, нам повинні були надіслати її електронною поштою. Однак через технічний збій ані наш відділ, ані Центральна виборча комісія постанову так і не отримали, ймовірно, оригінал ми зможемо отримати вже в понеділок. Однак це не означає, що постанову не буде виконано. Представники позивачів в оперативному порядку самі на автомобілі доставили оригінал постанови з Одеси до дільничної комісії у Затоці. Станом на 18:20 члени комісії почали здійснювати процедуру викреслювання даних 323 осіб з уточненого списку виборців, згідно з ухвалою суду", - пояснили у відділі. Цю інформацію також підтвердив постійний спостерігач ОПОРИ.

  Нагадаємо, сьогодні раніше в обласній міліції повідомили, що приміщення школи в Затоці, де розташована дільнична виборча комісія, "замінували" невідомі. Повідомлення про те, що в школі нібито закладена вибухівка, надійшло на "102" о 17:30. Інформацію досі перевіряють силовики.

  Попередній матеріал
  У Запоріжжі передрукували понад 600 тис. зіпсованих бюлетенів
  Наступний матеріал
  Львівський журналіст став лауреатом однієї з найбільш престижних перекладацьких премій
  Loading...