Factbook / КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ

КВУ назвав партії, які лідирують за кількістю передвиборчої реклами

  Комітет виборців України (КВУ) відстежив, у яких регіонах політичні сили зробили найбільшу ставку на перемогу у виборах.

  Витрати партій суттєво відрізняються залежно від області, де вони висуваються. Про це свідчать результати спостережень Комітету виборців (КВУ) за ходом виборчої кампанії у вересні. Відповідний звіт КВУ опублікував сьогодні, 29 вересня.

  Так, на Півдні України (Запорізька, Одеська, Херсонська, Миколаївська області) найактивнішу агітацію ведуть "Опозиційний блок" та "Наш край".

  На Сході України (Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Харківська області) "Опозиційний блок", "Наш край" та "Відродження" "за звітний період сумарно витратили удвічі більше, ніж інші", інформують у КВУ.

  У Західному регіоні (Івано-Франківська, Закарпатська, Рівненська, Львівська, Чернівецька, Тернопільська, Волинська, Хмельницька області) лідерами за кількістю реклами стали БПП "Солідарність" та ВО "Свобода".

  У Центрі та на Півночі країни (решта областей) найбільшими є витрати БПП "Солідарність" та "УКРОП".

  Дослідження також показало, що політсили, які діють регіонально, проводять агітаційну кампанію, яка мало відрізняється від масштабів парламентських загальноукраїнських політсил (зокрема  йдеться про "Українську галицьку партію", "Добрий самарянин", "Вінницька європейська стратегія", ВО "Черкащани", "Рідне місто", "За добрі справи" тощо).

  Разом з тим, більшість кандидатів сконцентрувалися на обіцянках, які не входять до повноважень місцевої влади: реформування країни, формування тарифів та пенсій, контрактна армія, питання війни та миру, зростання зарплат. Водночас із наближенням виборів почали з’являтися місцеві особливості, зокрема з питань перейменування населених пунктів.

  Зазначимо, що спостереження проводили на базі 125 місцевих осередків КВУ у всіх областях України з 5 до 28 вересня. У регіонах працюють 150 довготермінових спостерігачів КВУ. Моніторинг місцевих виборів здійснюють за фінансової підтримки Human Rights Fund при Міністерстві зовнішніх справ Королівства Нідерланди. Повний звіт можна переглянути нижче: 

  Нагадаємо, правоохоронці відкрили вже 25 кримінальних проваджень щодо порушень під час виборчої кампанії

  Попередній матеріал
  Оприлюднено відео захоплення Савченко
  Наступний матеріал
  Російські бомби Асад використовує проти повстанців, а не бойовиків ІД - ЗМІ
  Теги:
  Loading...