5.ua

Геращенко: Павлоградська виборча комісія не зверталася до ЦВК

Юридичного звернення від павлоградської виборчої комісії до Центральної виборчої комісії щодо питання проведення другого туру виборів не було.

Про це сьогодні, 28 жовтня, в ефірі "5 каналу" заявив радник міністра внутрішніх справ, народний депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко.

"Юридичного звернення павлоградської виборчої комісії до Центральної виборчої комісії з питанням роз’яснення чи проводити вибори в два тури не було", - зауважив він. Нардеп повідомив, що правоохоронці відкрили кримінальне провадження через скасування другого туру виборів у місті.  

"Сьогодні зранку я передав Арсену Авакову особисто мій депутатський запит про необхідність перевірити дії членів Центральної виборчої комісії щодо так званого роз’яснення про те, що можливо не проводити в два тури вибори в Павлограді, мовляв, через те, що за останні два місяці кількість виборців там стала меншою 90 тис. Після цього було дано доручення порушити кримінальне провадження, у рамках якого вивчити це питання, якщо там є склад кримінального злочину, притягнути винних до відповідальності", - зазначив він.

Геращенко також додав: "Я думаю, що саме це стало стимулом до того, що були прийняті рішення про те, що вибори в Павлограді повинні бути в два тури". 

Нагадаємо, напередодні на засіданні Центральної виборчої комісії вирішили, що другий тур у Павлограді Дніпропетровської області не проводитимуть, оскільки в місті начебто мешкає менше 90 тис. виборців. Адже відповідно до законодавства, вибори в містах, де мешкає менше 90 тис. осіб, проводяться лише в один тур. 

Попередній матеріал
NASA зафіксувало випромінювання енергії з чорної діри
Наступний матеріал
Відсторонений за корупцію президент ФІФА: Путін – мій гарний друг і він дуже хотів, щоб чемпіонат світу пройшов у Росії
Теги:
Loading...