5.ua

Депутати ухвалили закон щодо участі об'єднаних територіальних громад у виборах

  Верховна Рада України ухвалила законопроект щодо організації проведення перших виборів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

  За проект закону України про внесення змін до законів "Про місцеві вибори" і "Про добровільне об'єднання територіальних громад" щодо організації проведення перших виборів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів проголосували 227 народних обранців. Відповідне рішення було ухвалено в п'ятницю, 4 вересня, на пленарному засіданні Верховної Ради України.

  Представник фракції "Блоку Петра Порошенка" народний депутат Тарас Юрик у парламенті наголосив, що ухвалення цього законопроекту (№3008) викликане необхідністю забезпечення реалізації порушеного права близько 500 територіальних громад на добровільне об'єднання. Таке право, за його словами, було порушено через ігнорування депутатами деяких обласних рад обов'язку розглядати питання створення об'єднаних територіальних громад та оголошення перших виборів.

  Нагадаємо, місцеві вибори 25 жовтня пройдуть за новою системою, яка ніколи раніше в Україні не застосовувалася. Закон "Про місцеві вибори" було опубліковано в парламентському виданні "Голос України" 7 серпня. 

  Попередній матеріал
  Понад 977 млн грн одноразової допомоги отримали сім'ї загиблих учасників АТО
  Наступний матеріал
  Міхеіл Саакашвілі: "Ми говоримо про саботаж центральних владних структур"
  Теги:
  Loading...