5 канал

Березовець: Перенесення псевдовиборів означає, що їх не буде взагалі

Санкції проти Росії сьогодні дійсно працюють.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив політтехнолог, директор компанії стратегічного консалтингу Berta Communications Тарас Березовець.

"Очевидно, що виборів не буде взагалі на окупованих територіях, їх перенесення фактично означає їх скасування", - зазначив він.

За його словами, Росія сьогодні не може вести два конфлікти одночасно. "Путін сьогодні реально хоче вийти з України у військовому сенсі, тому що вести два конфлікти Росія собі не може дозволити, вона втягується сьогодні в сирійський конфлікт. Я абсолютно переконаний, що операція, яка сьогодні ведеться силами виключно ВПС, вона рано чи пізно перейде в наземну операцію", - сказав Березовець.

Він переконаний, що санкції проти Росії сьогодні дійсно працюють. "Сьогодні тема виборів і той сценарій, який окреслив Клімкін - він звичайно повністю реалізований не буде: в якій частині - що цих виборів взагалі не буде. Так само відновлення контролю є проблематичним, тому що Росія звідти виходити не буде, але вона поступово починає відкочуватись, і це звичайно є перемогою, насамперед, дипломатії і перемогою санкцій, які реально сьогодні працюють".

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко обговорив скасування псевдовиборів на Донбасі з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард.

Попередній матеріал
На Луганщині при спробі затримання вбили бійця "Торнадо"
Наступний матеріал
У Росії порушили кримінальну справу проти Антона Геращенка
Теги:
Loading...