kommersant.ru

Вірменські силовики заявили, що не дозволять просувати барикаду до президентського палацу

  Правоохоронні органи Вірменії пообіцяли запобігти просуванню барикади до президентського палацу.

  Про це заявив заступник начальника поліції Єревана Валерій Осіпян, передає BBC.Він сказав, що правоохоронні органи не дозволять просувати барикаду, споруджену маніфестантами на проспекті Баграмяна, до президентського палацу.

  Зазначимо, раніше пікетувальники висунули ультиматум з трьох пунктів. Їх озвучив один з координаторів багатоденного протесту в Єревані – Давід Санасарян. Вимоги протестувальників наступні: до 21 год понеділка (це 20 год за Києвом) влада Вірменії повинна скасувати рішення комісії підняти ціну на енергоносії, понизити тарифи, а також покарати силовиків, які 23 червня побили деяких журналістів й учасників протесту. Інакше мітингувальники погрожують розпочати акцію під назвою "Крок уперед" – щогодинно наближатимуть барикаду зі сміттєвих баків до президентського палацу.

  Крім того, учасники акції протесту наголосили, що до понеділка проспект Баграмяна вони не віддадуть. Нагадаємо, конфлікт між владою та громадянами Вірменії триває вже понад два тижні. Спричинила його вимога російського енергетичного монополіста підняти ціну на світло.

  Попередній матеріал
  У Греції розпочався референдум: громадяни вирішуватимуть – чи варто пристати на пропозиції міжнародних кредиторів
  Наступний матеріал
  США відсвяткували 239-ту річницю Незалежності
  Loading...