5.ua

Вірменські мітингарі погрожують наступом на президентський палац

  Протестувальники у Єревані висунули ультиматум владі: пригрозили просунути барикади вперед 6 липня, якщо їхні вимоги не виконають.

  До 21:00 години 6 липня вірменська влада повинна виконати як мінімум одну з вимог учасників акції протесту, що проходить на єреванському проспекті Баграмяна. З такою заявою перед мітингарями виступив один з членів координаційної групи акції боротьби проти подорожчання електроенергії Давид Санасарян, повідомляє "ЛІГАБізнесІнформ" з посиланням на місцеву агенцію News.am.

  У протилежному випадку демонстранти збираються почати акцію "Крок вперед". "Кожен новий день о 21:00, якщо ми не отримаємо відповіді на наші вимоги, ми будемо просувати сміттєві баки, що стали барикадами, на крок вперед", - заявив Санасарян. Він додав, що демонстранти вийшли не на битву, а на мирну боротьбу, яка досягла вирішального етапу.

  Ми не хотіли поспішати, але ряди демонстрантів порідшали. А влада цього і хочуть, щоб поставити під сумнів нашу рішучість", - заявив Санасарян. Він закликав не піддаватися на провокації, яких активісти не виключають.

  Основні вимоги протестувальників – незмінні: скасувати антисоціальна рішення про подорожчання електроенергії, покарати винних у насильстві проти мирних демонстрантів і журналістів 23 червня, зберегти тарифи з тенденцією до зниження.

  Попередній матеріал
  Есмінець ВМС США Porter увійшов у Чорне море
  Наступний матеріал
  На Запоріжжі вбили бійця полку "Азов"
  Loading...