Кадр із відео / Радіо свобода

Вірменська поліція знову погрожує розігнати акцію протесту в Єревані

  Силовики вимагають від протестувальників перенести акцію в інше місце.

  Поліція Вірменії знову закликала організаторів та учасників акції протесту проти подорожчання тарифів на електроенергію припинити блокування центрального проспекту Баграмяна в Єревані – інакше обіцяють застосувати "законні повноваження". Про таке повідомляє агенція "Интерфакс".

  Свою вимогу поліція обґрунтовує тим, що "тривале і повне перекриття проспекту Баграмяна своєю сутністю та наслідками непропорційно обмежує конституційні права інших осіб і інтереси суспільства". Поліція закликала "організаторів і учасників зібрання проявити розсудливість, поважати Конституцію і закони Вірменії, права і законні інтереси інших осіб і добровільно припинити блокаду проспекту Баграмяна, що триває близько десяти днів".

  Крім цього поліція Вірменії закликала перенести свою акцію на іншу територію – інакше "буде змушена повномасштабно застосувати повноваження, покладені на неї законодавством".

  Нагадаємо, з 19 червня в Єревані проходять цілодобові акції протесту проти підвищення тарифів на електроенергію, а з 22 червня демонстранти блокували центральний проспект Баграмяна. Вранці 23 червня поліція розігнала демонстрантів, однак після цього протест відновився із новою силою.

  Попередній матеріал
  Тексту проекту щодо децентралізації жоден з нардепів ще не бачив, а змінити його Рада не має повноважень – Власенко
  Наступний матеріал
  Московський суд залишив Савченко за гратами
  Теги:
  Loading...