Єреван_протест 5.ua

В Єревані поліція розібрала барикади на проспекті Баграмяна

  Учасники акції протесту на проспекті Баграмяна погрожували висунути вимогу про відставку президента Вірменії Сержа Саргсяна у разі застосування силових методів поліції.

  Про це повідомляє місцеве видання ArmeniaToday. У повідомленні йдеться, що один з членів координаційної групи руху Давид Санасарян заявив, що після оголошення акції "Крок вперед" влади замість переговорів йде знову по невірному шляху, що свідчить про їх страх перед народом. "Те, що вони роблять, є провокацією, і відповідь буде сильніше. Це буде не сила відповідь, а відповідь силою права громадян. Якщо влада йде на провокації, то повинні бути готові до того, що народ почне вимагати відставки президента ми звідси не підемо", - заявив він.

  Утім, заступник голови поліції Валерій Осіпян зазначив: "Поліція має намір відновити блокований на протязі двох тижнів рух на проспекті Баграмяна, в тому числі проспект буде звільнений і від предметів, які перешкоджають руху. Незважаючи на те, що поліція закликала учасників та організаторів незаконної акції добровільно ліквідувати блокування руху на проспекті, ці заклики в останні дні ігнорувалися. Тим не менш, поліція знову і востаннє пропонує до 12:30 ліквідувати блокування руху на проспекті, в іншому випадку починаючи з 12:30 поліція здійснить це в рамках засобів, що входять до її повноважень. Поліція заявляє, що ці дії не будуть спрямовані на припинення акції, якщо вона буде продовжена не на проїжджій частині проспекту". Поліцейські оточили барикаду із сміттєвих баків з боку учасників акції, перегородивши їм прохід до барикади і почали розбирати барикади.

  У повідомленні йдеться, що учасники акції протесту вирішили перев'язати мотузками проїжджу частину проспекту. Побачивши це, заступник начальника поліції знову заявив, що рішення не пов'язане з акцією і дії учасників є провокацією. У відповідь Санасарян зазначив, що в такому випадку учасники акції продовжать акцію біля будівлі адміністрації президента. 

  Попередній матеріал
  Кількість загиблих унаслідок вибухів у Нігерії зросла до 44 осіб
  Наступний матеріал
  Очільник Дніпропетровщини звільнив більше 200 чиновників ОДА
  Loading...