Twitter / Stalker

У Єревані відновилася масова акція протесту проти свавілля російського монополіста

Вірмени протестують проти підняття російським монополістом тарифів на електроенергію.

У Єревані відновилася вулична акція проти підвищення тарифів на електроенергію, яка вранці 23 червня завершилася розгоном і масовими затриманнями. Сьогодні мітингувальники зібралися на площі Свободи в центрі міста, передає Meduza.

"5.ua" надає пряму трансляцію з місця події, яку веде місцевий телеканал "Перший вірменський інформаційний".

У мітингу в центрі Єревану 22 червня взяли участь кілька тисяч осіб. Вони зажадали скасувати рішення про підвищення тарифів на електроенергію. Присутні домагалися зустрічі з президентом Вірменії Сержем Саргсяном, однак він відмовився вийти до протестувальників.

Учасники мітингу оголосили безстрокову акцію протесту, однак вночі, ближче до ранку 23 червня їх розігнала поліція. Були затримані 237 осіб. Також повідомлялося про 18 постраждалих в результаті зіткнень.

Суть подій в Єревані прокоментував журналіст "ЛІГАБізнесІнформ" Петро Шуклінов у своєму Facebook. Він пише: "Була у Вірменії така собі ЗАТ "Електричні мережі Вірменії" – електричний монополіст. Жили вірмени важко, але терпимо. А потім в 2005 році компанію купує ІНТЕР РАО ЄЕС Ігоря Сечіна, президента "Роснєфті". І з тих пір маленьку країну, де 30% живе за межею бідності, душать тарифами. Приблизно з періодичністю раз на рік вони підвищуються. Сьогодні вартість електрики там приблизно в чотири рази вища, ніж в Україні. Можна зрозуміти вірменів. Ну і прокльони на адресу росіян теж виправдані – для них вірмени просто дійна корова. А Саргсян в очах людей – спільник Кремля, адже уряд раз за разом погоджується з "хотілками" росіян збільшити надої".

Попередній матеріал
Віце-прем'єр: Уряд вирішить, чи закуповувати вугілля за кордоном
Наступний матеріал
Пійманий на хабарі голова Апеляційного суду скаржиться на слідчих
Теги:
Loading...