5.ua

У Єревані поліція порушила кримінальну справу через побудову барикад

  Барикади між демонстрантами і поліцейськими у Єревані можуть зникнути - правоохоронці оголосили про намір прибрати сміттєві баки з проспекту Баграмяна.

  Як заявив полковник поліції Арсен Айвазян, порушено кримінальну справу за ознаками статті 185 Кримінального кодексу Вірменії (навмисне знищення або псування чужого майна), в рамках якої ухвалено рішення конфіскувати сміттєві баки компанії "Санітек" на проспекті Баграмяна, повідомляє Радіо Свобода.

  Він зазначив, що найближчим часом співробітники поліції здійснюватимуть відповідні слідчі дії. "Будь-яка спроба перешкодити діям отримає правову оцінку", - заявив Айвазян. Він також додав, що в рамках кримінальної справи поки що немає підозрюваних або обвинувачених.

  "Якщо є особа, яка в даний момент вважає, що ці сміттєві баки належать їй або вона ними розпоряджається на даний момент, прошу підійти, і якщо є заперечення, надати їх", – зазначив поліцейський. Ця заява викликала невдоволення протестувальників, вони зажадали, щоб поліція надала їм повідомлення в 15 тисячах примірників, щоб всі протестуючі могли з ним ознайомитися.

  Від минулого тижня у Вірменії тривають акції протесту. Демонстранти протестують проти підвищення тарифів на електроенергію у Вірменії на 16% з 1 серпня. Сьогодня на проспекті Баграмяна лишилася менша частина протестувальників. Ті, хто перейшли на площу Свободи, обвинувачують тих, хто лишився, у політизації протесту й наполягають, що вони виступають лише проти високих цін на електроенергію.

  Попередній матеріал
  Гайдук: Київ веде переговори про повернення своїх військових кораблів з анексованого Криму
  Наступний матеріал
  Якщо Греція вийде з єврозони, найбільші проблеми будуть у неї, а не в ЄС – політолог
  Теги:
  Loading...