kommersant.ru

Протестувальників у Єревані, які оголосили голодування, госпіталізували

  Учасники протесаної акції проти подорожчання електроенергії в Єревані Арутюн Арутюнян і Айк Парікян, які оголосили голодування 30 червня на проспекті Баграмяна, трохи раніше припинили голодування і були госпіталізовані.

  Про це повідомив один з координаторів сидячого пікету, прес-секретар партії "Спадщина" Давид Санасарян, передають "Новини Вірменії". "Хлопці припинили голодування: якби не припинили, могли б мати серйозні проблеми. Їх трохи раніше госпіталізували", - сказав Санасарян.

  Відзначимо, що Арутюн Арутюнян і Айк Парікян 30 червня оголосили голодування. Вони ночували на проспекті Баграмяна.

  Нагадаємо, поліція Вірменії знову закликала організаторів та учасників акції протесту проти подорожчання тарифів на електроенергію припинити блокування центрального проспекту Баграмяна в Єревані – інакше обіцяють застосувати "законні повноваження". Свою вимогу поліція обґрунтовує тим, що "тривале і повне перекриття проспекту Баграмяна своєю сутністю та наслідками непропорційно обмежує конституційні права інших осіб і інтереси суспільства". Поліція закликала "організаторів і учасників зібрання проявити розсудливість, поважати Конституцію і закони Вірменії, права і законні інтереси інших осіб і добровільно припинити блокаду проспекту Баграмяна, що триває близько десяти днів".

  Попередній матеріал
  Матч за звання чемпіонки світу з шахів 2016 року відбудеться у Львові
  Наступний матеріал
  Безпекова ситуація в Європі є "пожежонебезпечною" - Штайнмаєр
  Loading...