\"Перший вірменський інформаційний\"

Поліція затримала частину демонстрантів у центрі Єревану: рух на проспекті Баграмяна відновлено

  На проспекті Баграмяна ситуація загострюється, поліцейські затримали понад півсотні демонстрантів.

  Про це повідомляє видання News.am. У повідомленні йдеться, що спочатку поліцейські відібрали у мітингувальників мотузки, якими вони "відгородилися" від поліцейських, потім стали розганяти. Кілька демонстрантів були затримані. Число правоохоронців у кілька разів збільшилося, вони стали стіною вздовж тротуару.

  Заступник голови поліції Унан Погосян запевняє, що демонстрантів "витісняють без застосування сили". Він наказав відпустити одну з затриманих активісток.

  Повідомляється, що на питання лідера партії "Процвітаюча Вірменія" Наіри Зграбян, чи звільнять затриманих через 3 години, Унан Погосян заявив, що "застосування сили виключено". За його словами, якщо мова йде про адміністративне стягнення, то так, якщо про кримінальну відповідальність, то справа може отримати інший поворот. "Думаю, через 3 години всіх відпустять", - заявив Погосян.

  За уточненою інформацією, з проспекту Баграмяна затримано близько 60 демонстрантів. Про це повідомив член ініціативної групи "Ні грабежу" Макс Саркісян, передає NEWS.am.

  Він заявив, що боротьба не завершена, і сьогодні вони виступлять із заявою. Активіст зазначив, що в даний час з'ясовується, скільки конкретно людей затримали і коли їх відпустять. За його словами, до демонстрантів було застосовано силу. У поліцейського відділу зібралися родичі затриманих. Прибули також представники омбудсмена. 

  Попередній матеріал
  СБУ запустила сайт для реєстрації перепусток через лінію розмежування
  Наступний матеріал
  Вибух на оборонному заводі в Азербайджані: 1 людина загинула, 20 поранено
  Loading...