ЗМІ: на Оболоні знайшли мертвою суддю Апеляційного суду

  Мертвою знайшли київську суддю. Як повідомляє "Українська правда", це суддя Апеляційного адміністративного суду Оксана Дурицька.
  Натомість, у столичній міліції відмовилися називати прізвіще жінки, тільки підтвердили інформацію, що це справді служителька феміди. За інформацією правоохоронців - жінка потонула. Її тіло знайшли ще 7 вересня у затоці Собаче гирло на Оболоні. При цьому міліція не знайшла слідів насильницької смерті. А от встановити особу загиблої вдалося лише зараз. Подробиці трагедії правоохоронці не називають. Наразі основна версія загибелі судді - нещасний випадок. 

  Володимир Дмитренко, заступник начальника відділу зв`язків з громадсткістю ГУ МВС України у м. Києві: "14 вересня до Оболонського райуправління міліції з заявою про зникнення її доньки звернулася мати. Заявниці показали фотографії невпізнаних трупів, на одній з фотографій вона впізнала свою доньку. Наразі проводиться дослідча перевірка. За її результатами буде прийняте процесуальне рішення - або порушувати кримінальну справу, або не порушувати з огляду на ті докази, які будуть зібрані".

  Попередній матеріал
  КМДА запровадила розсилку СМС про Стратегію розвитку міста
  Наступний матеріал
  ГУР розповіла, скільки керівники ОРДЛО обіцяють платити бойовикам за ведення агресії проти України
  Теги: