Завантаження
Сховати

Завтра ВРУ розгляне закон про заборону куріння в кафе та на стадіонах

Повністю заборонити куріння у кафе, ресторанах, закладах культури та на стадіонах закликають депутатів ресторатори та офіціанти.

У вівторок цей законопроект має розглянути у першому читанні парламент. Мета - позбавити містян пасивоного куріння. Адже через погану вентиляцію цю проблему не вирішують навіть окремі зали для курців. Найбільше страждають офіціанти, які перебувають у цих приміщеннях по півдоби, а то і більше. За даними соцопитувань, близько вісімдсяти відсотків киян цей закон теж підтримують.

Ресторатор: "Никто не задумывается о том, что человек, который приходит на работу, автоматически попадает уже в безвыходную ситуацию: никто его не ограничит, где работать - в курящей или некурящей зоне. Поэтому автоматически человек становится пасивным курильщиком, что приводит к очень многим заболеваниям".

Ресторатор: "С первого дня открытия в кафе не курят. За 8 месяцев приблизительно 10 тысяч человек, которые посетили наше кафе, человек 50 ушло из-за того, что не курят. Многие говорят - здорово, что у вас не курят, я могу сюда прийти с детьми".

Теги:
Останнє редагування: 20:29 12 березня 2012
Новини партнерів