Завантаження
Сховати

Як перевірятимуть і чим каратимуть кіоски-порушники?

Як перевірятимуть і чим каратимуть кіоски-порушники, що продають алкоголь та тютюн, - нині вивчають у столичній міліції. Окрім неї контролювати продаж зазначених товарів буде Головне управління торгівлі. Нагадаємо, з 1 квітня за рішенням Київради продавати пиво, слабоалкогольні напоі та тютюн заборонено у кіосках, площа яких не перевищує 40 квадратних метрів. Чи дослухаються ноти закона підприємці - перевіряли наші кореспондети.

Журналіст "5 канал": "Дива не сталося. Попри рішення Київради - головним товаром у меню столичних кіосків лишаються пиво, слабоалкогольні напої та тютюн".

Прибрати товари, викреслені Київрадою, мають кіоски площею менше ніж 40-к квадратних метрів. Однак, якщо мають ліцензію - можуть торгувати, доки не сплине час її дії. 

Частина кіосків - продавати пиво та цигарки таки перестала.

Утім скаржаться - немає  пива, немає доходів

Не з 1-го , а з 10-го квітня мають припинити продаж, щиро впевнені інші продавці.

Перевіряти чим торгують кіоски мають Головне управління торгівлі та столична міліція. Остання нині готує відповідний  інструктаж.  

Володимир Поліщук, речник ГУ МВС у Києві: "Наші правники розроблять певні інструкції і якщо не буде опротестовано це рішення київради прокураторою - тоді працівники міліції зможуть складати адміністративні протоколи за статею 156 частиною другою Кодексу Уераїни про адміністративні порушення. Це штраф від 30-ти до 100  неоподаткованих мінімумів".

Лише бабця, що торгує цигарками просто неба, жодних перевірок не боїться. Сьогодні тут, завтра - там.

Коли почнуть перевіряти, ані в міліції, ані в управлінні ще не знають. Тим часом більшість підприємців рішення Київради ігнорує як незаконне. Доводитимуть його нелегітимність  в Окружному адміністративному суді Києва 12 та 13 квітня.

Світлана Одаренко, Микола Смолянкін, "5 канал".

Теги:
Останнє редагування: 20:51 4 квітня 2011
Новини партнерів