Завантаження
Сховати

В селі на Київщині дитсадок відновив роботу після 10 років простою

Дитячий садок "Малятко" відкрили сьогодні у селі Польове Миронівського району. Через відсутність власної котельні, заклад не працював понад 10 років. Цьогоріч за кошти району і меценатів садочок відремонтувати.

Понад два десятки маленьких польовчан сьогодні вперше ступлять на поріг дитсадка. Перерізати червону стрічку приїхав губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк

Трирічна Ганночка у дитсадку сьогодні хоч і вперше, та почуває себе як удома. Вже встигла знайти подружку та обрала улюблену іграшку. Довкола іграшок тут розгортаються спражні баталії.

Як риба у воді почуває себе у садочку. Хлопець вже вирішив, чим буде тут займатися. Не обійшлося у перший день і без драм: трирічна Іринка зі сльозами на очах ховається від вихователів у татуся на руках. Більш сміливі дівчата лізуть на руки до губернатора.

Поки діти розважаються - батьки собі місця не знаходять.

Інна Тихончик, мама: "Стоїм тут, а душа там - бо переживаємо, як вони там себе ведуть і чи гуляють, чи плачуть".

Пjпри хвилювання - радіють: дитсадок розв`язав їм руки, тепер і на роботу можна ходити.

Мама: "Викручувались з різних ситуацій: то чоловік, то бабушки то дєдушки і тьоті і дядя - усі гляділи".

Дитсадок у селі Польовому порожнів понад десять років. Таких прикладів у області чимало.

Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Якщо взяти в цілому по Київщині - повірте, не десятки, а сотні диячих садочків треба відроджувати. Тому що вони були, але, нажаль, за часів попередньої влади все віддали, все позакривали. Вони не працювали, і сьогодні потрібно відродити. Віддавши дитину у садочок - дитина буде і у теплі, і дитина буде нагодована, і з дитиною займаються вихователі".

Прийматимуть до дитсадка малят від півтора до шести років. Віддати своїх дітей вже зголосилося 35 родин. У планах обласних урядників збудувати та реконструювати цьогоріч ще понад два десятки дитсадків і десять шкіл.

Світлана Одаренко, Віктор Сніжко, 5 канал.

Теги:
Останнє редагування: 20:30 21 січня 2011
Новини партнерів