У столичному театрі оперети дебютувала вистава "Цілуй мене, Кет" [відео]

  Шекспір та американські гангстери, кохання та лаштунки театру. А ще - танці та співи на триметровій висоті. Сьогодні у столичному театрі оперети дебютувала вистава "Цілуй мене, Кет". Один із найуспішніших мюзиклів Бродвею віднині представляють на суд столичної публіки. На допрем’єрному показі побували і наші кореспонденти.

  Кохання, закулісні інтриги, шквал емоцій, гангстери та Шекспір. На сцені театру оперети - прем`єра відомої бродвейської вистави "Цілуй мене, Кет".

  На сцені - театр у театрі. За сюжетом, актори грають - акторів. Виконавець головної ролі - Євген Прудник сьогодні дебютує. Щоправда зізнається, роль отримав не одразу:

  Євген Прудник, актор: "На самом деле изначально меня не было в списках тех, кто должен играть эту роль. Я подошел к нему, говорю, Богдан Дмитриевич, дайте мне шанс, я попробую поработать над ней".

  Актори грають, співають, танцюють. Три мистецтва воднораз поєднують на триметровій висоті. Декорації-трансформери заввишки 8 метрів і костюми створювала художниця з Литви. 

  Богдан Струтинський: "Робота надзвичайно складна по всіх параметрах. По сценграфії, по технічному обслуговуванні. Дуже сильна драматургія: театр і театрі. Історія про те, як створюється вистава, як вона грається".

  Непроста робота і у музикантів. Адже грають за оригінальною партитурою без спрощень і скорочень. Подекуди партії настільки складні, що виставу жартома називають випробуванням на витривалість.

  Дмитро Морозов, диригент-постановник: "В чем сложность для оркестра-  в том, что переход с одного жанра на другой. с одного стиля - на другой. Сложность заключается в физической выдержке музыканта. Здесь на столько высоко все написано, особенно для медной группы для духовой, что это скорее на выдержку спектакль чем на технологическую сложность исполнения".

  А ще, відтепер поповнення в оркестрі. Спеціально для вистави придбали новий музичний інструмент - англійський ріжок. На рідкісному інструменті віднині гратиме гобоїст оркестру - Микола Віштак. Аби віртуозно виконати сольні партії готувався два місяці.

  Микола Віштак, музикант: "Ну, это все-таки другой инструмент, хотя родной. Апликатура та же, но немножко растяжка пальцев другая. То есть, немножко надо переучиваться".

  На Бродвейскій сцені вистава дебютувала у 48-му році минулого століття. Відтоді в Америці було понад тисячу її постановок. Віднині ж мюзикл - оцінюватиме українськоий глядач.

  Євгенія Подобна, Євген Кіяшко, "5 канал".

   

  Попередній матеріал
  Ремонт Вишгородської районної лікарні планують завершити до кінця місяця
  Наступний матеріал
  Відбулось відновлення політичного діалогу між Україною та Іраком
  Теги: