Завантаження
Сховати

У Києві відкрили муніципальний університет

Після майже тридцятирічної паузи у Києві відкрили муніципальний університет. Навчальний комплекс Київського міського педагогічного університету імені Грінченка презентував освітянам мер Леонід Черновецький.

Зокрема, він повідомив: університет зводили коштом міста. Двадцять дві з половиню тисячі квадратних метрів обійшлися бюджетові у півмільйона гривень. Окрім великої бібліотеки та сучасних аудиторій, у користуванні студентів та викладачів - півтисячі комп`ютерів, тренажерні зали, басейн, студія звукозапису та навіть видавництво. До складу педагогічного комплексу увійшли коледж та три інститути. Тут навчатимуться п`ять тисяч студентів. Трохи більше вчителів підвищуватимуть кваліфікацію. Міський голова також зазначив - невдовзі для студентів із інших регіонів поруч зводитимуть гуртожитки.

Леонід Черновецький, Київський міський голова: "Это европейсоке учебное заведение. Я хочу обратить внимание, что никто не платит деньги за обучение и никто не платит взятки при вступительных экзаменах, что является большой проблемой для Украины, когда отсекаются лучшие. Мы бере только по тестированию".
Теги:
Останнє редагування: 22:27 20 травня 2008
Новини партнерів