У Києві відкрилася виставка картин Віктора Грязєва

  Крига і полум`я - несподівано контрастна виставка стартувала напередодні у Києві. Це перша експозиція в рамках нового некомерційного медіа проекту "Грязєв Гелері АРТ". Його мета - об`єднати молодих українських художників з різними стилями та баченням.
  Перша виставка проекту - це творчість одразу двох авторів. Виважений, наскрізь контрастний реалізм, автора проекту Віктора Грязєва та абстрактна дійсність у баченні Юлії Янчукової. Кардинально різні підходи до вираження світу та особистості через фарбу гармонійно злилися в рамках однієї експозиції. До проекту долучилося вже кілька десятків художників. То ж незабаром влаштують чергову виставку. Чиї роботи представлять на ній, поки що не розголошують.

  Віктор Грязєв, художник: "Это проэкт, который пытается обьединить под своим именем новых молодых, малоизвестных художников, достаточно интересных, самобытных по стилю, по исполнению. Людей, которые всерьёз болеют искусством".

  Юлія Янчукова, художниця: "Художник должен быть талантлив. Не важно как он показывает свои чувства, это может быть не красиво, но он должент быть талантлив. В нем должны чувствуваться все тот же стержень, все тоже воспитание, все таже культура".
  Попередній матеріал
  Початок демонтажу ТРК "Троїцький" перенесено на 15 днів
  Наступний матеріал
  Вибухи на арсеналі в Балаклії: ліквідація надзвичайної ситуації пройде у три етапи - Зубко
  Теги: